www.cvonline.hu

BTA helyett befektetési tanácsadó / Hódmezővásárhely

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely, Csongrád megye

Főbb feladatok:

  • lakossági ügyfelek részére befektetési termékek értékesítése,
  • ügyfél-akvirálás,
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • keresztértékesítés,
  • banki tranzakciók lebonyolítása,
  • banki termékekkel kapcsolatos tanácsadás.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági képesítés (FEBI),
  • minimum 2 éves befektetési munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • értékesítési tapasztalat,
  • jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség,
  • dinamizmus,
  • ügyfél-orientáltság,
  • udvariasság,
  • gyorsaság, precizitás.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol ( kezdő )

Előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Helyek Csongrád
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő