www.cvonline.hu

Broadcast IT Specialist (HR7662141X)

Hozzáadva: 2017.11.11.
lejárt

Partnerünk nemzetközi médiavállalat, hazánkban több nagy hagyományú, nézett televíziós csatornával van jelen, valamint világszerte 140 országban elérhetők csatornái az előfizetők számára. Az Broadcast IT Specialist az IT osztály munkatársaként segíti közvetlen kollégáit és a rendszer felhasználó munkatársait.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI

  • A cég által használt broadcasting rendszerek üzemeltetése, konfigurációja (Channel Branding Systems, Channel Management and Scheduling systems, Postproduction and Promo Editing Systems, stb.).
  • Első szintű műszaki támogatás nyújtása a rendszert használók körében (kb. 80-100 fő).
  • Részvétel eseti fejlesztési projektekben.
  • Javaslattétel a rendszer fejlesztésére a felhasználói igények és az előforduló hibák alapján.
  • Kapcsolattartás támogató kollégákkal és a szoftverfejlesztőkkel.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki területen szerzett végzettség.
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat IT üzemeltetés területén.
  • Broadcasting tapasztalat.
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Innovatív, proaktív szemlélet.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára stabil nagyvállalati hátteret biztosít nemzetközi munkakörnyezetben.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Link megjelenítése, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű