www.cvonline.hu
Brand&Digital Marketing Trainee (Referenciaszám: PJ3342)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.25.
Hirdetés azonosító: 892862
lejárt

Budapesti XIII. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Brand&Digital Marketing Trainee

Feladatok:
- CRM marketing tevékenységek támogatása
- POS anyagok fejlesztése
- Részvétel marketing projektekben (belső rendezvények, road show, design tervezés, stb.)
- Ad hoc riportok készítése
- Versenytársfigyelés
- Futó tevékenységek nyomon követése, projektek fejlesztése

- Marketing csapat támogatása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Minimmum középfokú angol nyelvtudás
- Heti minimum 30 óra vállalása hétköznapokon
- Kreativitás, affinitás a digitális világhoz
- Erős analitika és szervező készség
- Precíz és jól szervezett személyiség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Karrierlehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.