www.cvonline.hu

Brand specialist

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.14.
Hirdetés azonosító: 1023874

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Brand specialist
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - Hatékony ATL (sajtó, rádió, OOH, TV) kommunikáció a forgalmi és márkaépítő tervek biztosításához
- CE brand kampányok bevezetése a márkastratégiának megfelelően
- A CE elvárások szerinti design tervek implementációja a hirdetésekhez
- Márkaépítő és termék-áras hirdetések leadása pontos tartalommal, jogi, beszerzői egyeztetés után
- Aktív részvétel a hirdetések elkészítésében, a CE és lokális hirdetési és média ügynökségek teljesítményének
koordinációja
- Szoros együttműködés a BTL, a trade és a digitális csapattal, a hirdetések összehangolása a külső kommunikációval
- Annak felügyelete, hogy a Tesco új arculati kézikönyvében szereplő feltételekkel jelenjen meg minden hirdetés
- A vállalat segítése a költség- és forgalmi tervek elérésében
- Hirdetések elemezése, értékelése, összehasonlítása a konkurenciával
Amit kérünk: - Felsőfokú marketing/kommunikációs végzettség
- Ügynökségnél vagy kiskereskedelemben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
- Marketing-kommunikációs folyamatok középszintű ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Internet, Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Kiváló kommunikációs- és szervező készség
- Kreativitás
Előnyként értékeljük, ha: - Magyar média piac ismerete
- Trade folyamatokban való jártasság
- Képszerkesztési ismeretek
Szükséges végzettség: Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Magyar média piac ismerete