www.cvonline.hu

Brand manager

  • A hirdetés 472 napja lejárt

A világ gyémántkereskedelmének és gyémántékszer-forgalmazásának meghatározó nemzetközi cégcsoportja belépett a magyarországi ékszerpiacra. Szigorú szelekció után kijelölésre került az a néhány hazai üzlet, amely forgalmazóvá válhatott.

A termékkör rendkívül magas minősége és piaci pozicionálása elengedhetetlenné teszi a kiemelkedő színvonalú és professzionális brand bevezetést, valamint marketingkommunikációt.

Ezen feladatok ellátására nyitottuk meg a következő, budapesti központtal, de Európa kereskedelmi központjaiba gyakori utazással járó pozíciót:

Brand Manager

Feladatok, felelősségi kör:

  • A marketing összes kijelölt területével kapcsolatos (új termék, új csomagolás és kommunikációs stratégia) tervezése és bevezetése.
  • Nemzetközi irányelvek összehangolása a helyi működéssel.
  • Kapcsolattartás helyi és globális szintű ügynökségekkel.
  • A márka portfólió, az árazás, a kereskedelem és a disztribúciós stratégiák kidolgozása, támogatása.
  • Hiteles képviselete hazánkban a világ prémium kategóriás ékszerének.
  • Márkaérték monitorozás (márkatudatosság, piaci részesedés, sales volumen).
  • Nemzetközi utazásokon, termékbemutatókon való részvétel.
  • Sajtóval való kapcsolattartás, kizárólagos termékfelügyeleti felelősséggel.
  • Brand Budget management és márkatámogatás felügyelete a törvényi szabályozással összhangban.
  • A munkavégzés központja Budapest, de a feladat sok utazással jár Európa nagyvárosaiba.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági diploma.
  • 3-5 év releváns termékmenedzseri gyakorlat.
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás és kiváló MS Office felhasználói ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs képesség, rugalmasság, belső hajtóerő.
  • A termék prémium jellegéhez illő belső és külső igényesség.
  • Feddhetetlen múlt, erkölcsi bizonyítvány benyújtása szükséges.
  • Elkötelezett, a legmagasabb minőség iránt elhivatott jellem.

Előnyt jelent

  • Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő