www.cvonline.hu

Brand manager

  • A hirdetés 647 napja lejárt

A KEDD Animációs Stúdió folyamatosan bővülő kereskedelmi divíziójába keres új kihívásokat kereső

BRAND MANAGER -t

egy Magyarországon újonnan megjelenő, de világszerte jól ismert mesefilm és ahhoz kapcsolódó játék portfólió piaci bevezetésére.

FŐBB FELADATOK:

  • Márka éves kommunikációs tervének kidolgozása és megvalósítása
  • Az új termékek design terveinek kidolgozása, gyártói árajánlatok bekérése
  • Marketing tevékenységhez kapcsolódó várható bevételek és kiadások önálló és felelős tervezése, nyomon követése, javaslattétel a rendelkezésre álló budget hatékony felhasználására
  • Beosztott grafikus munkatárs irányítása
  • Gyermek rendezvényeken történő részvétel teljes körű megszervezése
  • Facebook oldal menedzselése
  • Google Analytics adatok elemzése
  • Google Adwords hírdetések menedzselése
  • POS anyagok terveztetése, gyártatása
  • Merchandising termékek webshopjához kapcsolódó hírlevelek tervezése
  • Webshophoz kapcsolódó blog létrehozása és azon megjelenített tartalom menedzselése
  • Reklámfilmek kreatív koncepciójának kidolgozása
  • Online, print, TV, rádió kampányok tervezése, közvetlen kapcsolattartás  médiapartnerekkel
  • A kezelt márkákhoz kapcsolódó PR tevékenység lebonyolítása, direkt kapcsolattartás a sajtóval
  • Országos Rajzfilmünnep rendezvény szervezésének felügyelete, koordinációja, lebonyolító ügynökség igénybevételével
  • Webshophoz kapcsolódó kereskedelmi marketing feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, marketing szakirány előny
  • Marketing területen szerzett minimum 3 év, és ezen belül Brand menedzsmentben minimum 2 év tapasztalat
  • Google Analytics, Google Adwords, Facebook és SEO ismeretek
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • energikus, motivált személyiség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • céltudatosság
  • terhelhetőség

JUTTATÁSOK:

  • alapbér és attraktív teljesítményalapú bónuszrendszer
  • céges mobiltelefon
  • laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

MUNKAKEZDÉS: Azonnal

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, valamint kézzel írt motivációs levelet az alábbi email címre nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégünkről:

2002-ben történt alapítása óta a KEDD Stúdió számos animációs rövidfilmet és sorozatot, reklámfilmet, video klipet és kísérleti művet készített. Filmjei világszerte több 100 fesztiválon vettek részt, és nyertek el - a MAESTRO Oscar-jelölése mellett - több mint 50 díjat.
A stúdió készítette a Bogyó és Babóca animációs sorozatot, mely a gyerekek körében nagy népszerűségnek örvend.
A stúdió mellett a KEDD Kft. hozta létre 2011-ben a KEDDshopot, a Rajzfilmhősök boltját, valamint 2010-ben elindította YouTube csatornáját, a KEDD animationt, ami mára Magyarország vezető gyermekcsatornája lett, több mint 100,000,000 megtekintéssel, olyan sorozatok kezelésével, mint a Bogyó és Babóca, a KEDDvencek, a Magyar Népmesék és a Mesék Mátyás királyról.

Link megjelenítése

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő