www.cvonline.hu

Brand Manager

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Ha szeretsz gondolkozni és jó szervező vagy,

ha szereted a márkakommunikációs feladatokat,

ha szereted a munkád és a nagy projekteket,

ha mindezekben már bizonyítottál, akkor jelentkezz

pozícióba.

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keres több éves ügynökségi szövegírói és/vagy márka menedzsment tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • marketing stratégia előzetes nyomon követése,
  • projektek levezetése, a megrendelt kampányok teljesülésének nyomon követése és annak adminisztrálása,
  • ütemtervek és költségvetésési tervekhez való igazodás,
  • kreatív és egyéb anyagok prezentálása, elfogadtatása,
  • briefek készítése, prezentációk, tenderanyagok készítése, összeállítása.

Elvárások

  • Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • ügynökségénél szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú),
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • kreatív, koncepcióalkotásra képes személyiség,
  • kitartás, proaktivitás, a megálmodott koncepciók megvalósítása.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol