www.cvonline.hu

Brand Manager

  • A hirdetés 826 napja lejárt

25 éve több európai országban aktív, német tulajdonú online csomagküldő cég keres

munkatársat.

Marketing csapatunkba keresünk olyan céltudatos munkatársat, aki rendelkezik néhány éves online tapasztalattal és keresi az új kihívásokat ezen a területen.

Főbb feladatok:

  • Új márka bevezetése a magyar, cseh és szlovák piacra
  • Márka bevezetésének előkészítési szakaszában való aktív részvétel és koordináció
  • Későbbiekben a márka operatív felügyelete
  • Kreatív ötletek megvalósítása
  • Piac folyamatos monitorozása
  • Szoros együttműködés az osztrák anyavállalattal
  • Csapatmunka a marketing többi társosztályaival
  • Kapcsolatépítés marketinges ügynökségekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Több éves online tapasztalat
  • Stratégiai szemlélet, jó szervezőképesség
  • Kreatív beállítottság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítő készség
  • Napi szintű német nyelvhasználat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével, magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven az alábbi elérhetőségre 2015. április 25-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol