www.cvonline.hu

Brand Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.04.
Hirdetés azonosító: 661396

A világ vezető élelmiszeripari multinacionális vállalatának egészségügyi divíziója új munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

• A felelősségi körbe tartozó márkák megfelelő pozícionálásának kialakítása
• Éves marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása, a stratégiához részletes taktikai elemek kialakítása
• Marketing stratégia és akciók összehangolása a kereskedelemmel
• Az éves marketing stratégiában kialakított költségvetésért való felelősség
• Piac és versenytárs elemzés készítése
• PR kampányok megszervezése
• Kongresszusok, szimpóziumok, workshop-ok szervezése
• Piackutatás

Elvárások:

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági vagy egészségügyi végzettség
• Marketing területen szerzett legalább 4 éves tapasztalat
• OTC területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Képességek:

• Jó kommunikációs készség
• Üzleti szemlélet
• Megbízhatóság
• Innovatív, kreatív személyiség
• Rugalmasság
• Elemző képesség

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet, stabil vállalat
• Versenyképes juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján