www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Brand Manager (gyógyszeripar)

Hozzáadva: 2017.09.19.
lejárt

Megbízónk az egyik legnagyobb klinikai kutatásokat és OTC termékeket forgalmazó vállalat. 120 fős csapatának bővítése céljából keres, Brand Mangert budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó OTC termékek éves marketing stratégiájához részletes taktikai elemek kialakításában való részvétel
  • Szakmai környezet, piac- és versenytársak folyamatos követése, elemzések készítése
  • Kommunikációs stratégia kialakítása egészségügyi szakemberek felé aktuális szakmai újdonságok, nemzetközi és hazai trendek, visszajelzések alapján
  • Szakmai és publikus rendezvényeken való megjelenés megtervezése
  • Elektronikus marketing eszközök tovább fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú diploma: orvos, gyógyszerész, biológus
  • Min. 4 év marketing területen szerzett tapasztalat, ebből, min. 2 év gyógyszeripari területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos; nyíltszívű, nyitott; innovatív megoldásokat kereső, kreatív személyiség

Előny:

  • Innovatív gyógyszerészeti vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtanak:

  • Szakmai tréningek
  • Utazási lehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR, Gyógyszeripar / Vegyipar, Egészségügy / Szociális ellátás
Régió