www.cvonline.hu

Brand és Marketing Manager

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

A Milford teák, Poco Loco tortillák, Twist termékek és más prémium márkák, és élelmiszerek forgalmazója

Brand és Marketing Manager pozícióba

munkatársat keres budapesti irodájába

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a  külföldi gyártó cégek marketing osztályával, angol nyelven
  • Marketing stratégia felállítása a különböző brandakre vonatkozóan
  • A cég import márkáihoz kapcsolódó marketing kommunikációs feladatok koordinálása
  • Versenytársak figyelése, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • Az értékesítési alaptevékenység támogatása prezentációs anyagok készítésével
  • Új trendek, termékek felkutatása, sales munkájának segítése
  • Termékbevezetés előkészítése
  • Magyar nyelvű címkék előkészítése a mindenkori szabályozásnak megfelelően, közös ellenőrzése a társosztályokkal
  • Termékfejlesztési projectek összefogása, irányítása, megvalósítása
  • Csomagolás-tervezés koordinálása, kreatív stúdióval való kapcsolattartás, bref-ek készítése,
  • Boltlátogatások megszervezése a külföldi gyártók látogatásai alkalmával
  • A marketing és trade marketing stratégia megalkotása, megvalósítása és aktív irányítása
  • Kapcsolattartás a kreatív-és média ügynökségekkel
  • Promóciók, kampányok, ösztönzők és aktivitások menedzselése
  • Vevő specifikus megoldások, eszközök kidolgozása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • termék és piacismeret
  • motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • stratégiai gondolkodásmód
  • jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • önálló munkavégzés, vezetői ambíciók
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Élelmiszer forgalmazó cégnél végzett brand és marketing manageri munkaköri tapasztalat

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő