www.cvonline.hu

Brand Ambassador

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 976965
lejárt

Premium/luxus retail partnerünk budapesti üzleteibe nyitott és barátságos értékesítőket keresünk részmunkaidőbe és főállásba, 3/6 hónapra, illetve határozatlan időre. A barátságos és professzionális munkakörnyezet mellett ügyfelünk attraktív juttatási csomagot ajánl újonnan csatlakozó csapattagjai számára.

Főbb feladatok:
• Prémium/luxus termékek bemutatása az üzletben
• Kitűzött értékesítési célok elérése
• Vásárlók minőségi kiszolgálása
• Üzletvezető támogatása

Főbb elvárások:
• Retail területén szerzett tapasztalat
• Legalább középfokú angol nyelvtudás
• Vevőorientált és sales orientált személyiség
• Elkötelezettség, dinamikusság

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest