www.cvonline.hu

BPS coordinator (Lean expert)

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

Feladatok:

  • Sorozatgyártás támogatása lean eszközökkel
  • Gyártási folyamatok fejlesztése, standardizálása, dokumentálása
  • Tréing anyagok, prezentációk készítése különböző BPS projektekhez
  • Termelésben használt mutatószámok koordinálása és aktualizálása
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a BPS folyamatos fejlesztésében

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Autóipari sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német előnyt jelent)
  • Lean eszközök ismerete, lean gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
Helyek Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő