www.cvonline.hu

BP - Event Administrator

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1107872

British Petrol European Business Center(BRPE)
Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok (meeting minutes írása, Yammer-en posztolás, regisztrációs lapok ellenőrzése)
  • Szervezési és tevékenységek (rendezvények előkészítése, rendelések ügyintézése, tárgyaló foglalás, fotós rendelése és segítése rendezvényeken)
  • Rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel

Elvárások:
  • 20 óra / hét vállalása (rugalmasan beosztható)
  • Rendezvényszervezői vagy CSR (Corporate Social Responsibility)-hoz köthető végzettség / folyamatban lévő tanulmányok vagy azzal egyenértékű tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás (mert a csapattagok között van olyan személy is, akivel csak angolul tud majd kommunikálni, így ez kiemelten fontos!)
  • Talpraesett, önálló, pörgős, can-do-attitude-del bíró személy

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos légkör

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest