www.cvonline.hu

Bőrvarró operátor

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Előkészíti és munkautasítás alapján varrja a bőr termékeket,
  • összeszereli a bőr és műanyag alkatrészeket,
  • kezeli a gyártósori gépeket,
  • javítási javaslatokat tesz.

Elvárások:

  • Varró végzettség, vagy középfokú végzettség és varrás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • kiváló látás, jó kézügyesség,
  • a színek érzékelésének és megkülönböztetésének képessége.

Előnyt jelent:

  • Autóipari vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • bőrdíszműves tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelv ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Béren kívüli juttatások
  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Autóipari ismeretek

Munkavégzés helye:

Miskolc

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc