www.cvonline.hu

Bőrvarró operátor

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícóba:

Feladatok:

  • előkészíti és munkautasítás alapján varrja a bőr termékeket
  • összeszereli a bőr és műanyag alkatrészeket
  • kezeli a gyártósori gépeket
  • javítási javaslatokat tesz

   Elvárások:

  • varró végzettség, vagy középfokú végzettség és varrás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • kiváló látás, jó kézügyesség
  • a színek érzékelésének és megkülönböztetésének képessége

  Előnyt jelent:

  • autóipari vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • bőrdíszműves tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelv ismerete

  Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Béren kívüli juttatások
  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Autóipari ismerete

Munkavégzés helye:
Miskolc

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő