www.cvonline.hu

Borítékolás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 752179
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budaörsi partnercégünk keres alkalmi munkavállalókat borítékolási munkára.

Feladatok:

  • borítékolás
  • címkézés
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • pontosság
  • precizitás

Munkaidő: február 12. (szerda)  9.00-17.00

Amit kínálunk

  • bruttó 600 Ft/óra diákbér
  • alkalmi munkalehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.