www.cvonline.hu

Boritékolás, akár éjaszakai műszakban is

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1078410
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Borítékolás pozícióba diák munkatársakat.

Feladatok:

  • Diákigazolvány borítékolása,
  • Személyes iratok rendezése
  • Nyomtatás, scanneles
  • Csomagolási feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Munkaidő: napi 8 óra vállalása, több műszakos munkarendben (6:00 – 14:00 vagy 14:00 – 22:00 vagy 22:00 – 6:00)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 742 Ft/óra + műszakpótlék a munka törvényköve alapján
  • Rugalmas időbeosztás
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.