www.cvonline.hu
Bőrgyógyászok Stockholmba és Koppenhágába!
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.04.
Jelentkezési határidő: 2014.09.05.
Hirdetés azonosító: 607643
lejárt

(Külföld)

Pozícióleírás
Svéd magánklinika megbízásából keresünk bőrgyógyász szakorvosokat külföldi munkavégzés keretében határozatlan időre.
Az egészségügyi szolgáltató saját rendelőkkel Skandináviában és az Egyesült Királyságban 2009 óta működik és folyamatosan növekszik. Az egyik legfontosabb szakterülete a Hyperhidrosis kezelése. A fokozott verejtékezéstől szenvedőket gyakran elhanyagolja az egészségügy, pedig a betegség igen kellemetlen a pacienseknek. Két bőrgyógyászt keresünk Hyperhidrosis rendelőjükbe, Koppenhágába, és további két bőrgyógyászt az új, általános bőrgyógyászati rendelőjükbe, Stockholmba.

Követelmények
Az ideális jelölt:

- Bőrgyógyász szakorvosi végzettséggel rendelkezik
- Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudása van
- Kész tartósan Svédországba vagy Dániába költözni és rövid idő alatt magas szinten megtanulni svédül
- Rugalmas, gyorsan alkalmazkodik új helyzetekhez, nyitott más kultúrák megismerésére

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...