Bőrgyógyász szakorvos - Németország/Bad Salzschliff - Hessen

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 641470
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Bőrgyógyász szakorvos kollégát keresünk németországi megbízónk számára

Feladatkör, felelősségek:    Szakorvosi feladatok ellátása az érintett szakterületen

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Bőrgyógyász szakorvosi végzettség

Min. 5 év tapasztalat

B2 szintű német nyelvtudás és nyelvvizsga

Nyelvtudás:    B2 szintű német nyelvtudás és nyelvvizsga

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi tanácsadó cég, amely egészségügyi szakterületre specializálódva keresi a kollégákat helyi kórházak számára.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.