www.cvonline.hu

BŐRGYÓGYÁSZ SZAKÉRTŐ (HF 11-7763)

Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

BŐRGYÓGYÁSZ SZAKÉRTŐ
(HF 11-7763)

pozícióba.

Feladat:

  • Hozzáadott értéket képviselő generikus termékfejlesztési javaslatok felvetése, orvos-szakmai értékelések készítése
  • Hozzáadott értéket képviselő generikus készítmények fejlesztési tervének, a fejlesztésekhez szükséges vizsgálatok vizsgálati tervének elkészítésében való közreműködés
  • A fejlesztés során született vizsgálati eredmények feldolgozása, hatósági konzultációhoz, illetve törzskönyvi beadáshoz szükséges klinikai dokumentáció elkészítése
  • Orvos-szakmai kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Orvosi diploma, bőrgyógyász szakvizsga, vagy bőrgyógyászat területén szerzett tapasztalat
  • Bőrgyógyászati készítmények klinikai vizsgálatában, a vizsgálati eredmények értékelésében szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő fizetés, juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7736"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Fröccsöntő gépbeállító - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom

Operátor - Komárom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata: ...

Szerszámkészítő-Szerszámkarbantartó | Tool maintenance - Szolnok

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai:...
Jász-Nagykun-Szolnok