Bőrdíszmű / Bőrfeldolgozó ipari vezető technikus, üzemvezető

  • A hirdetés 906 napja lejárt

A Hubertus-Bőr Kft.-t 100%-ban egy német bőrfeldolgozó cég tulajdona. Cégünk 1993 óta működik Szentendrén. Legfőképpen bőripari termékeket gyártunk vadászoknak és a rendvédelmi szerveknek. Termékeink legnagyobb részét Európában értékesítjük az anyacégnek, más partnereinknek illetve néhány magyar vásárlónknak.

Cégünk keres egy elsősorban bőrfeldolgozásban, bőrdíszmű iparban, esetleg könnyűiparban jártas szakembert (hölgyet vagy urat).

Pozíció megnevezése:

Elvárt végzettség:

  • technikus vagy bőrdíszműves szakmunkás
  • több éves bőripari, bőrdíszműves, könnyűipari termelésben szerzett szakmai tapasztat

Feladatok:

  • Gyártás előkészítése,
  • Termelési folyamat és a gyártás optimalizálása, irányítása
  • Minőség folyamatos ellenőrzése,
  • Felhasználandó anyagok összeállítása és kiosztása a termelésnek megfelelően,
  • Előkészítő munka,
    Mintázás, tervezés, a kalkuláció előkészítése,
  • Alapanyagok minőségi és mennyiségi átvétele, ellenőrzése,
  • Koordinálja és ellenőrzi a bérmunkát,
  • Koordinálja és ellenőrzi a termelésben dolgozók munkáját,
  • Kiszámolja és ellenőrzi a dolgozói teljesítménybér nyilvántartást
    Felelős az alapanyag és késztermék raktárért.

Amit ehhez kínálni tudunk Önnek:

  • méltányos, felelősségi körnek megfelelő bérezés,
  • önálló és felelősségteljes munkakör,

Kérem, hogy a magyar nyelvű pályázati anyagot (önéletrajz, bizonyítvány másolat, kísérő levél, fizetési igény) az alábbi email címre küldje, illetve ha kérdése lenne, akkor azt hozzám intézze:

Madár Péter

Gazdasági, kereskedelmi vezető

Hubertus-Bőr Kft.

2000 – Szentendre, Kőzúzó utca 7.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő