www.cvonline.hu

Bonyolító agrárterületre

  • A hirdetés 911 napja lejárt
Kereskedelmi bonyolító munkatársakat keresünk agrárterületre növényolajipari partnercégünk megbízásából.

Feladatok:
  • partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • szállítási ütemezés készítése
  • minőségi reklamációk kezelése
  • megrendelések SAP-ban történő rögzítése
  • beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése
  • szállítási dokumentációk és számlák elkészítése
  • készletjelentések bekérése, egyeztetése
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban (a munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
Előny:
  • Szakirányú (agrár és/vagy kereskedelmi) végzettség
  • Logisztikai tapasztalat (elsősorban ömlesztett áruk fuvarozásában)
  • SAP ismeret
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális vállalati környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye
  • Budapest, 13. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre!