www.cvonline.hu

Bonafarm Mezőgazdasági Vezetőképző Program

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Bonafarm Zrt.

Közvetlen felettes:  adott terület vezetője

Terület:  termelés, műszaki fejlesztés és minőségbiztosítás

Munkavégzés helye: Magyarország területe

Munkakör célja

A program 2 éves keretén belül a résztvevő rotációs rendszerben a mezőgazdasági termelési, műszaki fejlesztési és minőségbiztosítási területen belül 4 különböző munkakörben szerez gyakorlati tapasztalatokat és old meg komoly kihívást jelentő, vezetői készségeket igénylő feladatokat. Mélyrehatóan megismeri a vállalat működését szakterületén, és intenzív támogatás mellett vezetői készségeit is fejlesztheti.

Felelősségi körök

  • megismerni a cégcsoportban a mezőgazdasági termelés, műszaki fejlesztés és minőségbiztosítási terület működését különböző – projekt jellegű – vezetői készségeket is igénylő feladatokban.
  • a cégcsoport mezőgazdasági vállalatainál 4-8 hónapos szakmai projektek megtervezése, megszervezése illetve eredménnyel valólezárása
  • az eredmények bemutatása minden rotáció végén a cégcsoport felsővezetőinek
  • szakmai és vezetői képzéseken való aktív részt vétel és megfelelés - az egyéni vezetői kompetenciák fejlesztése
  • a program befejeztével kiemelt (lehetőség szerint vezetői) pozícióbetöltése az adott funkcionális területen belül valamelyik, cégcsoportunkhoz tartozó mezőgazdasági vállalatnál

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú mezőgazdasági végzettség
  • 0,5-3 éves, az adott szakterületek valamelyikén szerzett szakmai tapasztalat
  • erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség
  • bizonyított vezetői személyiség
  • kiváló kezdeményezőkészség
  • magas fejlődési hajlandóság és képesség
  • erős teljesítmény motiváció
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • utazási / munkavégzési hajlandóság az ország területén belül