www.cvonline.hu

Bonafarm Beszerzési Vezetőképző Program

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Bonafarm Zrt.

Közvetlen felettes:  adott terület igazgatói

Terület:  Beszerzés

Munkavégzés helye: Magyarország területe

Munkakör célja

A program 2 éves keretén belül a résztvevő rotációs rendszerben a beszerzés területen belül 4 különböző munkakörben szerezhet gyakorlati tapasztalatokat és old majd meg komoly kihívást jelentő, vezetői készségeket igénylő feladatokat. Ezáltal mélyrehatóan megismeri a vállalat működését szakterületén, és intenzív támogatás mellett vezetői képességeit is folyamatosan tudja fejleszteni.

Felelősségi körök

  • Megismerni a cégcsoportban a beszerzési terület működését különböző – projekt jellegű – vezetői készségeket is igénylő feladatokban.
  • a cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos üzleti projektek megtervezése, megszervezése illetve eredménnyel való lezárása
  • az eredmények bemutatása minden rotáció végén a cégcsoport felsővezetőinek
  • szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel és megfelelés - az egyéni vezetői kompetenciák fejlesztése
  • a program befejeztével kiemelt (lehetőség szerint vezetői) pozícióbetöltése az adott funkcionális területen belül valamelyik, cégcsoportunkhoz tartozó vállalatnál

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 0,5-3 éves, az adott szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség
  • bizonyított vezetői személyiség
  • kiváló kezdeményező készség
  • magas fejlődési hajlandóság és képesség
  • erős teljesítmény motiváció
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • utazási / munkavégzési hajlandóság az ország területén belül