www.cvonline.hu

BOM analitikus - Csehország (Referenciaszám: KJ-1548)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1053541

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló elemző és stressztűrő képesség
  • Folyékony cseh és angol nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előny
  • SAP, MFG PRO ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • BOM adatok pontosságának ellenőrzése és frissítése
  • Technikai- és modell változások kezelése
  • Munkafolyamathoz tartozó csapat menedzselése, technikai változások bevezetése
  • Technikai változások jóváhagyása, kieső és bejövő alkatrészek meghatározása
  • Nyilvántartás vezetése műszaki változásokról
  • Ügyfelekkel, valamint a termelő csapattal való kapcsolattartás
  • Minőségbiztosítási rendszerek dokumentációinak előkészítése és kezelése
  • Gépjárműalkatrészek adminisztrációja, egyeztetése megadott lista alapján MFG PRO rendszert használva
  • BOM-ok létrehozása ülésekhez
  • Dokumentációk előkészítése JTDS rendszer feldolgozásra
  • Felelősséget vállal a BOM adatok MFG PRO rendszerbe történő rögzítéséért
  • MFG PRO használata BOM karbantartására
  • Más részlegekkel való folyamatos kommunikáció MFG PRO rendszeren keresztül

A munkáltató ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat új gyáregysége
  • Modern munkakörnyezet
  • Költözés-, letelepedés-, bejárás támogatás
  • Étkezési, sport és szabadidős hozzájárulás
  • Extra szabadság
  • Üdülési támogatás
  • Nyugdíjbiztosítás
  • Nyelvtanulás és egyéb képzések
  • Orvosi ellátás
  • Hűségprogram, céges rendezvények

A munkavégzés helye:

Csehország - Bor

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális érdekeltségű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat a cégcsoport újonnan induló Bor-i gyáregységéhez akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó KJ-1548-as referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a +36 20447 6848-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -