www.cvonline.hu

Boltvezető

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Gyógyászati segédeszköz gyártással és kereskedelemmel foglalkozó cégünk kecskeméti üzletébe

boltvezetőt

keres.

FELADATOK:

  • gyógycipők, kényelmi lábbelik, gyógyászati segédeszközök rendelése, készletezése, értékesítése
  • készletnyilvántartás
  • készpénzes és bankkártyás vásárlások lebonyolítása
  • folyamatos kapcsolattartás a gyártói központtal

ELVÁRÁSOK:

  • gyógyászati segédeszköz-forgalmazó végzettség
  • min. 5 év kereskedelmi tapasztalat
  • értékesítési szemléletmód, proaktivitás
  • biztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel), készletnyilvántartási program ismerete előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • mobiltelefon használat
  • értékesítési továbbképzési lehetőség
  • értékesítést támogató háttér

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát bérigény megjelöléssel a megadott email címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő