www.cvonline.hu

Boltvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1075566

Dinamikusan fejlődő élelmiszer jellegű vegyes kiskereskedelemmel foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Vásárlóink elégedettségének biztosítása, minőségi vevőkiszolgálás szinten tartása és folyamatos fejlesztése
  • Az üzletben dolgozók munkájának beosztása, irányítása, felügyelete, munkatársak motiválása
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • Pénzkezelés felügyelete
  • Árurendelés, optimális készlet biztosítása
  • Akció megjelenítés szervezése
  • Részvétel a leltár megszervezésében, lebonyolításában
  • Üzletmenet és belső szabályok alapos ismerete, ezek pontos végrehajtása
  • Napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Minimum 2-3 év kereskedelmi tapasztalat hasonló pozícióban vagy nagy létszámú csoport vezetésében
  • Képesség több egy időben zajló feladat koordinálására, magas szintű szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, kasszaprogram)
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Vevőorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, lendületes munkavégzés

Juttatások:
  • Stabil, hosszú távon biztos munkahely
  • Változatos kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási hozzájárulás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.