www.cvonline.hu

Boltvezető

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Pest megyében található Príma áruházba keresünk szakképzett, élelmiszer kereskedelmi vezetői gyakorlattal rendelkező

Boltvezetőt

Főbb feladatok:

  • Bolti munkafolyamatok megszervezése és irányítása
  • Árugazdálkodási feladatok ellátása és folyamatos ellenőrzése
  • Munkavégzés, pénzkezelés felügyelete és ellenőrzése
  • Áruátvétel
  • Akciók megjelenítése, szervezése
  • Rendelések kontrollja
  • Munkaügyi feladatok elvégzése
  • HACCP előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú kereskedelmi végzettség
  • Élelmiszer kiskereskedelmi vezetői területén szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Készletezésben, számlázásban, megrendelésben szerzett gyakorlat
  • Foglalkoztatással kapcsolatos aktuális szabályok ismerete
  • Jó felhasználói szintű számítástechnikai gyakorlati tudás
  • Önálló, megbízható, magabiztos fellépés és jó szervező készség
  • Felelősségteljes és átlagon felüli elkötelezettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria

Ha szeretne egy  agilis, jó csapatban velünk együtt dolgozni, jelentkezzen az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő