www.cvonline.hu

Boltvezető

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Növekvő, gyógynövény termesztéssel, feldolgozással, értékesítéssel foglalkozó kisvállalat keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Boltvezető

Feladatok:

  • Biztosítja a gyógynövény üzlet zavartalan működését
  • Ellátja a készletgazdálkodással, számlázással, értékesítési elemzésekkel kapcsolatos vezetői feladatokat
  • Csoportjához tartozó 1-2 fő személyügyeit intézi
  • Gyógynövényekről szóló, az ország különböző városaiban tartott előadásokon való értékesítés lebonyolítása, havi 3-4 alkalommal
  • Gyógynövények ismerete, ennek hiányában cégünk belső, ingyenes oktatásán való részvétel és vizsga

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, bolti eladó, bolt vezető)
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Természetgyógyász-  fitoterapeuta képesítés előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Gyógynövényekkel kapcsolatos magas szintű szaktudás elsajátítása
  • Folyamatos továbbképzések
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, kezdés ideje:

  • Azonnali belépési lehetőség
  • Miskolc és Miskolctól 20 km-re fekvő település

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre kérjük benyújtani az adott pozíció megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő