www.cvonline.hu

BOLTVEZETŐ, MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Hamarosan nyíló belvárosi, non-stop nyitva tartó, élelmiszer kiskereskedelemmel foglalkozó üzletünkbe keresünk teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

munkatársakat.

Leendő munkatársunk főbb feladatai (a teljesség igénye nélkül):

  • Teljes körűen megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az értékesített áruk forgalmazását, az árusítással foglalkozó egység működését. Lebonyolítja az üzlet működéséhez szükséges áruk beszerzését, mennyiségi és minőségi átvételt, ellenőrzi az árukhoz rendelt dokumentumok meglétét, szabályszerűségét, helyességét.
  • Szervezi a logisztikai tevékenységet, kialakítja az optimális tárolási készlet-nagyságot, felel a tárolt áru mennyiségéért, minőségéért, a szavatossági időkért, szakmai és higiéniai szabályok szerinti kezelésről.
  • Meghatározza és kidolgozza az irányítása alá tartozó munkavállalók feladat- és hatáskörét, beosztását, gondoskodik a szükséges létszám és a személyi feltételek napi szintű biztosításáról, irányítja és folyamatosan ellenőrzi a munkavégzést, rendszeres elszámoltatást végez.
  • Részt vesz az árunyilvántartás műveleteiben, a leltározásban, az egység ügyviteli és adminisztrációs munkájában. Kezeli a nyomtatványokat, a különféle nyilvántartásokat, eleget tesz a statisztikai és egyéb adatszolgáltatási előírásoknak.

A munkakör betöltésének feltétele:  élelmiszer kiskereskedelem területén szerzett több éves munkatapasztalat, nagy gyakorlat

Elvárások:

  • vezetői képességek, szervezőkészség
  • kreativitás, önállóság
  • kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • pontosság, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő