www.cvonline.hu

Boltvezető műszaki területre

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, elektronikai eszközök szervizelésével, technikai támogatásával, értékesítésével és logisztikájával foglalkozó magyar cég keres műszaki boltjába boltvezetőt.

Feladatok

  • A bolt értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak működtetése;
  • A bolt felfuttatása, vezetése, üzemeltetése, kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, bérbeadóval;
  • Eladó technikusok irányítása, szervezése, motiválása, helyettesítése;
  • Eladások ellenőrzése, Riportok készítése;
  • Beszerzések kezelése, felügyelete, számlázás, megrendelés, bevételezés, új beszerzési források felkutatása;
  • Eladó technikusok ellenőrzése, leltári tevékenység végrehajtása, készlet kezelése;
  • Bolti folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • Eszközök működőképességének biztosítása;
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás;
  • A bolt és a termékek, szolgáltatások promotálása, marketing tevékenységek;
  • A bolti arculat megjelenések felügyelete;
  • Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása.

Munkavégzés helye Budapest 11. kerület.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi), felsőfokú előny;
  • Bolt vezetésben szerzett több éves tapasztalat;
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (pl. Microsoft Office) és tapasztalat;
  • Alapfokú angol nyelvtudás, középfok előny;
  • B kategóriás jogosítvány, és több éves autóvezetési tapasztalat;
  • Műszaki beállítottság, műszaki boltban, telekommunikáció, szerviz területén szerzett tapasztalat;
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség;
  • Önálló, kezdeményező, lelkes, dinamikus, vevő és profitorientált személyiség.

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony;
  • Rugalmas munkaidő, munkaidő keretben;
  • Felelősségteljes pozíció;
  • Mobiltelefon, laptop;
  • Cafeteria;
  • Bónusz lehetőség;
  • Karrierlehetőség (bolthálózat vezető).

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével és fizetési igény megjelölésével lehet az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol