www.cvonline.hu

Boltvezető munkatárs

  • A hirdetés 619 napja lejárt

A Sugár Fitness

boltvezető munkatársat

keres!

Feladatai:

  • az üzlet napi, operatív üzemeltetésének biztosítása és teljeskörű felügyelete,
  • a vendégek ügyfélcentrikus és magas szintű kiszolgálásának biztosítása,
  • a Fitnessterem üzleti céljainak megvalósítása és megvalósíttatása,
  • a forgalom és a konkurencia folyamatos nyomon követése,
  • a teremben dolgozó munkatársak betanítása, irányítása, munkájuk szervezése és ellenőrzése,
  • adminisztrációs feladatok.

Elvárásaink:

  • segítőkész, vevőorientált hozzáállás, kereskedelmi szemlélet,
  • munkatársak irányításában szerzett tapasztalat,
  • kereskedelmi végzettség és legalább 5 éves kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs és szervezői, valamint problémamegoldói  készség.

Te vagy a megfelelő jelölt, ha szereted a kihívásokat, ha felelősségteljes és precíz vagy, illetve nem probléma számodra a terem működési rendjéhez igazodó, esetenként esti és hétvégi munkavégzés sem.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a munkakör megjelölésével  várjuk az alábbi e-mail címre, 2015. október 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő