www.cvonline.hu

BOLTVEZETŐ KELET-MAGYARORSZÁG

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 806425

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Kínált pozíció:

BOLTVEZETŐ KELET-MAGYAROROSZÁG (HATVAN, ÓZD)

Feladat

  • áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb megelégedésének érdekében,
  • az áruház dolgozói csapatának vevőorientált vezetése, motiválása, betanítása, szakmai támogatása,
  • napi ügymenet felelősségteljes biztosítása (munkaterv, elszámolások, árurendelés, leltározás stb.)

Elvárás

  • közép vagy felsőfokú (lehetőleg szakirányú) végzettség,
  • jó kapcsolattartó képesség,
  • vevőközpontú gondolkodásmód,
  • precizítás, pontosság,
  • kereskedelmi érzék,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség, stressztűrő képesség.

Amit kínálunk

  • több hónapos betanulás gondosan felépített terv alapján
  • karrierlehetőség Európa egyik legsikeresebb és lendületesen fejlődő multinacionális vállalatánál.
  • stabil háttér, kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • 100 %-os utazási támogatás
  • étkezési jegy (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja