Kis-és nagykereskedéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

 BOLTVEZETŐ

 (HF 9-6339)

 pozícióba

 Zala megyébe.

Feladat

  • Kiskereskedés irányítása, működésének szervezése és ellenőrzése,
  • 2-3 fő munkájának napi koordinálása,
  • Árucikkek beszerzése,
  • Értékesítés,
  • Üzemeltetési feladatok ellátása,
  • Adminisztráció, dokumentálás.

Elvárások

  • Érettségi (+ Boltvezetői képzettség ELŐNY),
  • Boltvezetőként hasonló területen szerzett több év tapasztalat,
  • Áruismeret, iparcikk kereskedelemben szerzett gyakorlat (csomagolóanyag, műanyag áru),
  • Raktárforgalmi- és készletgazdálkodási kimutatások készítésében-; valamint készlet forgási sebesség figyelésében szerzett tapasztalat,
  • Kapcsolatrendszer kiskereskedelem területén.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli feladatkör,
  • Biztos munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Zala megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6339” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

Link megjelenítése