www.cvonline.hu

Boltvezető helyettes

  • A hirdetés 655 napja lejárt

ÜRÖM település COOP üzletébe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • vásárlóink udvarias, pontos, segítőkész kiszolgálása;
  • vásárlói reklamációk kezelése;
  • munkatársak vásárlóközpontú vezetése irányítása;
  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása;
  • készletgazdálkodás, a megrendelések kezelése;
  • munkaerő beosztása, tervezése;

Elvárások:

  • 3- 5 év vezetői gyakorlat,
  • szakképesítés,
  • a Budavidék zRt.belső szabályainak betartása

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • változatos munka, kellemes környezetben;
  • stabil megbízható munkahely;

Az önéletrajzokat az  alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő