www.cvonline.hu

Boltvezető Helyettes

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása
  • az üzlet dolgozóinak vevőorientált vezetése, szakmai támogatása
  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • rendelések kezelése
  • árukészlet feltöltése, kezelése
  • pénztárgép kezelése
  • a boltvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • papír, írószer, nyomtatvány területén szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • vevőközpontú szemlélet
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: boltvezető-helyettes!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő