www.cvonline.hu

Boltvezető helyettes Salzburg

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Vezetői tapasztalattal rendelkező férfi ruházati szaküzletbe keresünk üzletvezető helyettest azonnali munkakezdéssel.

Termékeik minőségi, elegáns alapanyagokból és exkluzív kidolgozottsággal készülnek.

Csúcsminőségű ingek, pólók, pulóverek, dzsekik, kabátok, zakók, öltönyök,kiegészítők.

Munkavégzés helye Salzburg.

Feladatok:
• A bolt dolgozóinak irányítása (4- 6fő) és motiválása a munka precíz elvégzésére
• Segíti az üzletvezető munkáját
• Rendelések kezelése, leltár készítése
• Kapcsolattartás a beszállítókkal
• Pénztárgép nyitása a munkanap kezdetekor, zárása a nap végén

Elvárások:

• releváns pozícióban szerzett pár éves tapasztalat
• Jó matematikai készségek
• Legalább társalgási szintű német(B1) és angol(A2) nyelvtudás
• Érettségi vizsga
• Vevőorientált szemlélet
• Pozitív személyiség, rugalmasság a munkavégzést illetően
• Számítógépes ismeretek

Amit mi kínálunk:

• Fizetés: min. bruttó 2100 €/hó, ami a tapasztalatoktól függően növekedhet. Ezen kívül túlórára is van lehetőség
• 13. és 14. havi fizetés
• Fejlődési, előrelépési lehetőség
• Szállásszervezésben segítséget nyújtunk

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, magyar nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével VAGY elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Kaposvár
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő