www.cvonline.hu

BOLTVEZETŐ-HELYETTES NYUGAT-MAGYARORSZÁG

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 777885

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Működő áruházainkba keresünk munkatársakat boltvezető-helyettesi pozícióba.

Kínált pozíció:

BOLTVEZETŐ-HELYETTES NYUGAT-MAGYARORSZÁG (Dunaújváros, Paks, Siklós, Solt, Szekszárd, Szigetvár, Tatabánya)

Feladat

  • áruházunk zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb megelégedésének érdekében
  • az áruház dolgozói csapatának vevőorientált vezetése, motiválása, betanítása, szakmai támogatása
  • napi ügymenet felelősségteljes biztosítása (munkaterv, elszámolások, árurendelés, leltározás stb.)
  • boltvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása

Elvárás

  • közép vagy felsőfokú (lehetőleg szakirányú) végzettség
  • jó kapcsolattartó képesség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • precizítás, pontosság
  • kereskedelmi érzék
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • több hónapos betanulás gondosan felépített terv alapján
  • karrierlehetőség Európa egyik legsikeresebb és lendületesen fejlődő multinacionális vállalatánál
  • stabil háttér, kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • versenyképes jövedelem, étkezési jegy, 100%-os utazási támogatás

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja