www.cvonline.hu

Boltvezető helyettes (Miskolc)

  • A hirdetés 1350 napja lejárt

Boltvezető helyettes és Első eladó (Miskolc)

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése
  • kollégák irányítása, szoros együttműködés a boltvezetővel, területi vezetővel
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés,
  • kasszázás
  • takarítási feladatok

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny: kereskedelmi, boltvezetői szakképesítés)
  • számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az alábbi e-mail címre „BVH Miskolc” jeligével.

Helyek Miskolc
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő