www.cvonline.hu

Boltvezető gyakornok

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.01.16.
Hirdetés azonosító: 730328

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Boltvezető gyakornok
Munkavégzés helye: Országos
Főbb feladatok: -A bolt zökkenőmentes működésének biztosítása, a bolt irányítása, a forgalmi elvárások teljesítése.
-Az árurendelés, az áruátvétel, a visszáruzás, a raktár és a leltározás, valamint az árufeltöltés felügyelete.
-15-20 fő vezetése, a dolgozói beosztások összeállítása és ellenőrzése, a bolton belüli munka megszervezése.
-Új dolgozók kiválasztása, betanítása, beillesztése, a meglévő dolgozók fejlesztésének, képzésének támogatása.
-Riportok, jelentések készítése, pénzügyi tervek és költségek nyomon követése.
-A vásárlói elégedettség fenntartása érdekében a vásárlói reklamációk hatékony kezelése.
-A felhasznált eszközök költséghatékony felhasználásának felügyelete.
Munkakör betöltésének feltételei: -Érettségi.
-Legalább 2 éves kereskedelmi szakmai tapasztalat.
-Minimum 2 éves vezetői tapasztalat, legalább 5 fő irányításában.
-5 megyére kiterjedő mobilitás vállalása (Budapest és Pest megye szerepeljen köztük), amit a pályázati űrlap "Egyéb megjegyzések" mezőjében kérünk feltüntetni.
-Tulajdonosi szemlélet, vásárlóközpontú gondolkodás, hatékony erőforrás-gazdálkodás.
-Rugalmasság, együttműködés, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.
-Magabiztos MS Office ismeretek.
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozott
Munkavégzés kezdete: 2014.03.01.
Előnyt jelent: -Kereskedelmi középfokú vagy felsőfokú végzettség.
-Élelmiszer kereskedelmi területen szerzett tapasztalat és készletgazdálkodási ismeretek.
-Raktározási/logisztikai alapismeretek, és/vagy fogyasztóvédelmi alapismeretek.
-Angol nyelvtudás.
-B kategóriás jogosítvány.