www.cvonline.hu

Boltvezető - Ajka

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Feladatok:

  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, koordinálása
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása

  • dolgozók munkaidő beosztásának elkészítése, munkaerő gazdálkodás
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • árurendelés ellenőrzése, árufeltöltés és kihelyezés, kasszázás

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny: kereskedelmi, boltvezetői szakképesítés)
  • számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az alábbi e-mail címre „BV Ajka” jeligével. Emailcím: E-mail cím megjelenítése

Helyek Ajka
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő