www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 787845
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Termékek hajtogatása, igazítása
  • Bolti kisegítés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: 2014. április 10-13. napi 8 órás munkaidőben

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 584 Ft / óra
  • Alkalmi jellegű munka (4 nap)

Jelentkezni regisztrációt követően a  honlapunkon keresztül lehetséges. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a helyes telefonszám és az aktuális heti ráérés megadására. Aktuális önéletrajzod feltöltése előnyt jelent a kiválasztás folyamán.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Játssz velünk Te is!

Június 30-ig gyűjts össze minél több Azuperórát és szállj harcba a 75 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése