www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 786778
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Termékek hajtogatása, igazítása
  • Bolti kisegítés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Mind a 4 nap vállalása

Munkaidő:Március 03.-március 06., napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 584 Ft/ óra
  • Alkalmi munkalehetőség

 Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíciómegjelölésével tehetsz meg.

 Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!