www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 765274
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • bolti kisegítő tevékenységek ellátása: polcfeltöltés, ruhák hajtogatása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő:  minden szombaton 9:00 - 12:00

Amit kínálunk

  • hosszú távú, hétvégi munkalehetőség
  • bruttó 584 Ft-os órabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!