www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1071764

Világhírű ruházati partnercégünk számára keresünk diákokat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Eladás
  • A vásárlók igényeinek udvarias kiszolgálása
  • Áru leszámolása, csipogózás, vállfázás
  • Áru kihelyezése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • A divat szeretete, stílusérzék, jó megjelenés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes környezet, fiatalos, lendületes csapat
  • Bruttó 780-877 Ft/óra

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi
  • Törökbálint
  • Biatorbágy