www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1044451

Világhírű ruházati partnercégünk számára keresünk diákokat munkakörre
Feladatok:

  • Eladás,
  • a vásárlók igényeinek udvarias kiszolgálása,
  • áru leszámolása, csipogózás, vállfázás,
  • áru kihelyezése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • pozitív, kedves, kommunikatív személyiség,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés,
  • jó csapatjátékos,
  • a divat szeretete, stílusérzék, jó megjelenés,

Juttatások:
  • Bruttó 790-870 Ft/óra
  • hosszú távú munkavégzés,
  • kellemes környezet, fiatalos, lendületes csapat.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen JPRS!

Egyéb információk:
Munkaidő: Rugalmas beosztásban hétfőtől vasárnapig. Munkavégzés helye: Premier outlet, Westend, Allee, Árkád, Mammut, Corvin, Budaörs, Csepel, Andrássyút, Kálvin tér, Blaha Lujza tér, Károly körút