www.cvonline.hu

Bolti kisegítő

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1014660

Ajándék webáruház és nagykereskedés számára keresünk nappali tagozatos diákokat munkakörbe
Feladatok:

  • Áru feldolgozása, csomagolása, címkézése
  • Értékesítésben való segédkezés, vevők udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Árufeltöltési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontosság

Juttatások:
  • Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas beosztás, iskola mellett is végezhetően
  • Kellemes környezet

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "CQ".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig 8:00-tól 16:00-ig, heti 1-2 nap vállalása Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület