www.cvonline.hu

Bolti kisegítő munka (Balatonakali)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 837264

Nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Polcszervíz
  • Raktári kisegítő munka
  • Esetenként pénztárosi munkakör ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • 15 év feletti életkor
  • Megbízhatóság
  • jó állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Szorgalom

Amit kínálunk:

  • bruttó 584 Ft/óra munkabér
  • Útiköltség-térítés
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Folyamatos munkalehetőség nyár végéig

Munkavégzés helye:

  • Balatonakali

Kapcsolat:
Jelentkezni lehet telefonon: Kardics Tímea 20/6655-709, e-mailben: E-mail cím megjelenítése, az alábbi adatok elküldésével: Munka megnevezése: Bolti kisegítő munka (Balatonakali), Város: Balatonakali, Név, Születési dátum, Telefonszám, Lakhely, Iskola