www.cvonline.hu

Bolti kisegítő és címkéző diákmunka

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1036827

Campona áruházba keresünk lelkes, dolgozni vágyó diákokat
Feladatok:

  • Kisebb ajándéktárgyak emblémázása
  • Áru összekészítése, anyagmozgatása, csomagolása
  • Egyéb könnyű fizikai munkák elvégzése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Heti legalább 2 műszak vállalása

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 765 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "AND-00".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Előre egyeztetett rugalmas beosztás Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület